Karaf met stop 73,1 cl Bach
De Bach karaf met stop van Luigi Bormioli is een stijlvolle en elegante keuze voor het bewaren en serveren van likeuren. Deze transparante karaf is onderdeel van de Bach-lijn en is gemaakt van hoogwaardig kristalglas. Met een inhoud van 73,1 cl biedt de karaf voldoende ruimte om je favoriete likeur mooi te presenteren. Het klassieke ontwerp past uitstekend op een gedekte tafel, in een drankenkast of op een stijlvolle thuisbar.
De karaf is voorzien van een passende stop die de fles luchtdicht afsluit. Hierdoor kun je de inhoud goed afgesloten bewaren wanneer je de likeur niet direct gebruikt. De transparante uitvoering zorgt ervoor dat de kleur van de drank goed zichtbaar blijft en geeft de karaf een luxe uitstraling. Met een diameter van 8,2 cm en een hoogte van 28,2 cm heeft de karaf een slanke, elegante vorm.
Schenk je favoriete likeur stijlvol uit met deze Bach karaf van Luigi Bormioli. Het hoogwaardige kristalglas, de praktische stop en het tijdloze ontwerp maken deze karaf zowel functioneel als decoratief. Een mooie toevoeging aan iedere drankencollectie en een sfeervolle manier om likeur te serveren tijdens een gezellig moment met familie of vrienden.
- Artikelnummer
- A11313-M02
-
Merk
- Luigi Bormioli
-
Lijn
- Bach
-
Kleur
- Transparant
-
Materiaal
- Kristalglas
-
Inhoud
- 73,1 cl
-
Hoogte
- 28,2 cm
-
Doorsnede
- 8,2 cm
Nog geen reviews beschikbaar. Deel jouw ervaring en help anderen bij hun keuze!

